Forum Polish Veteran Gamers Strona Główna Polish Veteran Gamers

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KONKURS Świąteczno-Noworoczny z wygraną 2500 GOLDA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Polish Veteran Gamers Strona Główna -> World of Tanks
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ralfik
Site Admin


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 440

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 9:25 am    Temat postu: KONKURS Świąteczno-Noworoczny z wygraną 2500 GOLDA Odpowiedz z cytatem

Z okazji obecnych Świąt jak i nadchodzącego Nowego Roku dla osłodzenia Wam licznych nagród i promocji od World of Tanks i u nas odbędzie się konkurs gdzie będzie można wygrać aż 2500 Golda. Ilość która pozwoli wykupić miesiąc premki lub na inne Wasze upodobania związanym z WoT.

Jako że wygrana nie jest mała, to i wygrać nie będzie łatwo. W konkursie mogą brać wszystkie osoby posiadające status osób z Grupy Klanowej.

Zasady są bardzo proste: wygrywa osoba która zaprezentuje scrina z gry która w danej rundzie zarobi najwięcej kredytów (kasy) licząc w wersji podstawowej bez premki, tak żeby więcej osób miało równe szanse. Ale jak powiedziałem wygrać nie będzie łatwo, tak więc udział w zgłoszeniu biorą wyłącznie scrine które będą posiadały zarobek WIĘKSZY od tego który zostanie zaprezentowany poniżej.



Jako, że wygrać nie jest łatwo konkurs rozpoczyna się z dniem dzisiejszym i trwać będzie do 31 stycznia 2013r.

Własne scriny należy wklejać tak jak ten zaprezentowany wyżej tak żeby było na nim wszystko wyraźnie widać:

1. Ilość zarobionych kredytów
2. Dokładna data i godzina wygranej bitwy
3. Nick gracza

Jako że jest to zabawa traktujmy, to jako zabawę. Tak więc nie wyobrażam sobie aby ktoś przerabiał scriny dodając sobie punkty tylko po to żeby wygrać 2500 golda. Konsekwencje będą surowe.

Tak wiem nie jest wygrać łatwo ale co to za zabawa bez ustawiania wyśrubowanych zasad. Jestem szuja ale w końcu to moja kasa wydana na nagrodę Cool Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominiko



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 114

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam T34; odpadam Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ralfik
Site Admin


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 440

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze można nabić tyle TYP59, KW-5 czy innym czołgiem jak się dobrze gra. Nie raz widziałem scriny w okolicach tych punktów, a zaprezentowane były na zwykłych czołgach. Zabij z 8-10 czołgów, dużo spotuj, wykrzesz z siebie wszystko, a Wygrana będzie Twoja. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominiko



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 114

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomnóż sobie dmg pocisku x ilość pocisków w czołgu i porównaj wynik T34 i Typka, dziękuję, dobranoc Razz Tyle $$ co zarobiłeś w pierwszym poście to mi się nigdy chyba nie udało zrobić, choć raz byłem blisko

EDIT: Sprawdziłem i mój życiowy rekord na Typku to 90,920$
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ralfik
Site Admin


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 440

PostWysłany: Sro Gru 26, 2012 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ty myślisz, że ja tyle zarabiam? To był jakiś fuks, że sam spadłem z krzesła prawie jak zobaczyłem ile. Ale rodzynki się zdarzają i jak ktoś będzie dobrym wojakiem to i jemu się uda tyle nabić Wink A myślę, że jest warto próbować i lepiej niż na co dzień się postarać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ralfik
Site Admin


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 440

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkurs został zakończony i nikt nie przedstawił lepszej bitwy od tej zaprezentowanej. Jaka szkoda Very Happy Kupie sobie za te pieniądze czekoladę Very Happy

A żeby nie było że nie można niby takiego wyniku pobić pokazuje Wam scrina że jednak można, bo ktoś z zewnątrz chciał nagrodę otrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominiko



Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 114

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się! Very Happy Trochę za późno, ale jest!
http://screenshot.xfire.com/s/127314942-4.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ralfik
Site Admin


Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 440

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem, że nie ma rzeczy nie możliwych.

Nic w przyrodzie nie ginie, tylko się przesuwa w czasie. Piękny rekord dokonałeś.

Co nie zmienia faktu, że dostaniesz figę z makiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Polish Veteran Gamers Strona Główna -> World of Tanks Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum